RTVTK

Subota
18 Apr
  • Prijava
  • Registration
    *
    *
    *
    *
    *
  • Traži
Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

TV PROGRAM

E-mail Ispis PDF

            Programska šema: Pregled programa Televizije Tuzlanskog kantona!    

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponedjeljak:

PONEDJELJAK, 29.12.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Dobro jutro TK, jutarnji program
10.00 – Za svaku bolest trava raste, obrazovni program
10.15 – Moj dom: uradi sam
10.20 – Prijatno djeco, dječiji program
10.30 – Naše priče, dokumentarni program
11.00 – Divlji  otoci, strani dokumentarni program (r)
12.00 – Vijesti
12.05 – Top shop
12.20 –     Strasti, serijski program  (r)
13.15 – Liberty Tv, informativni program (r)
13.45 – Poštar Pat, dječiji program
14.00 – Exkalibur, animirana serija
14.20 – Bilo jednom u svemiru, dječiji program
14.45 – Bestseller tv
15.05 – Divlji okean, strani dokumentarni program
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
- - -    – Epp
16.20 – Moj dom: savjeti
16.30 – Strasti, serijski  program
17.15 – Aniela, igrana serija (r)
18.15 – Sport 7, sportski program
18.45 – Tarih
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Aniela, igrana serija
20.55 – Epp
21.00 – Iza zareza: Emir Hodžić
21.45 – Tribunal, informativni program
22.30 – Vijesti
22.40 – Doba heroja, film
00.30 – Glas Amerike, informativni program
01.00 – Dnevnik 2 (r)
01.30 – Sport 7, sportski program (r)
02.00 – Tribunal, informativni program (r)
02.30 –     Iza zareza: Emir Hodžić (r)
03.30 – Strasti, serijski program (r)
04.15 – Biografije, strani dokumentarni program (r)
05.00 – Super stars, zabavni program
05.30 – Bojno polje, strani dokumentarni program
06.15 – Ljetne ljubavi, serijski program
06.45 – Pregled programa

Utorak:

UTORAK, 30.12.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Dobro jutro TK, jutarnji program
10.00 – Za svaku bolest trava raste, obrazovni  program
10.15 – Moj dom: uradi sam
10.20 – Prijatno djeco, dječiji program
10.30 – Glas Amerike, informativni program (r)
11.00 – Divlji okean, strani dokumentarni program (r)
12.00 – Vijesti
12.05 – Top shop
12.20 – Strasti, serijski program  (r)
13.15 – Sport 7, sportski  program (r)
13.45 – Poštar Pat, dječiji  program
14.00 – Exkalibur, animirana serija
14.20 – Bilo jednom u svemiru, dječiji program
14.45 – Bestseller tv
15.05 – Divlji okean, strani dokumentarni program
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
16.20 – Moj dom: savjeti
- - -    – Epp
16.30 – Strasti, serijski program
17.15 – Aniela, igrana serija (r)
18.15 – Putokaz, obrazovni program
18.45 – Tarih
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Aniela, igrana serija
20.55 – Epp
21.00 – Argumenti, informativni program
22.30 – Vijesti
22.40 – Zec bez ušiju, film
00.30 – Glas Amerike, informativni program
01.00 – Dnevnik 2 (r)
01.30 – Putokaz, obrazovni  program (r)
02.00 – Argumenti, informativni program (r)
03.30 – Strasti, serijski  program (r)
04.15 – Biografije, strani dokumentarni program (r)
05.00 – Super Stars, zabavni program
05.30 – Bojno polje, strani dokumentarni program
06.15 – Ljetne ljubavi, serijski program
06.45 – Pregled programa

Srijeda:

SRIJEDA, 31.12.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Dobro jutro TK, jutarnji program
12.00 – Vijesti
12.05 – Top shop
12.20 – Strasti, serijski program
13.15 – Top shop
13.30 – Dječiji  program
14.45 – Bestseller tv
15.00 – U susret novoj godini, otvoreni program
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
20.00 – Noć  uspješnih, novogodišnji  program
21.00 – Večeras je naša fešta, novogodišnji program
22.00 – Namjerno dobar, novogodišnji program
23.00 – Laško party, novogodišnji program
- - -    – Ponoćni sat
00.05 – Groznica novogodišnje noći
01.00 – Divlji zapad, film
01.50 – Pokojni, film
04.15 – Kartel, film
05.50 – Kings of strings, koncert 1. dio
06.45 – Pregled programa

Četvrtak:

ČETVRTAK, 01.01.2015:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Vijesti
07.00 – Dječije jutro, program za djecu
09.00 – Svjetla cirkusa, zabavni program
10.30 – Enes Begović sa prijateljima, novogodišnji program
13.00 – Zov divljine, film
14.30 – Duško Kuliš: Budan zore dočekujem, show
16.00 – Tamburaši, tiho  svirajte, zabavni  program
17.00 – Massimo Savić, novogodišnji koncert
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik
19.30 – Sevdah u Lisinskom, snimak koncerta
21.00 – Igraj samo igraj, novogodišnji program
22.00 – Minin prvi put, film
23.30 – Kaliopi, novogodišnji koncert
01.00 – Novogodišnji folk arhiv, muzički program
02.00 – Jureći Ejmi, film
03.45 – Četiriri asa, koncert
05.15 – Duško Kuliš: Budan zore dočekujem, muzički program
06.45 – Pregled programa za petak

Petak:

PETAK, 02.01.2015:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Vijesti
07.05 – Dječije  jutro
09.00 – Mućke, humoristička serija
10.30 – Kafa s Halidom, zabavno-muzički program
12.00 – Hotel Gaj, novogodišnji show
15.45 – Hari Mata Hari, novogodišnji  show
16.30 – Balkan Express, muzički program
17.00 – Novogodišnji show Enesa Begovića
17.50 – Nek zaigra srce od meraka: Halid Bešlić show
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Miligram: Ludi petak, snimak koncerta
21.30 – Laku noć. I sretno, film
23.00 – Irska ruta, film
00.30 – Zdravko Čolić, novogodišnji koncert
02.00 – Hotel Gaj, novogodišnji show (r)
05.45 – Kings of strings, koncert
06.45 – Pregled programa za subotu

Subota:

SUBOTA, 27.12.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Muzički Info Sat, muzičko-informativni program
08.00 – Glas Amerike, informativni program (r)
08.30 – Hod vijekova, dokumentarni program (r)
09.00 – Svjetla pozornice, zabavno-muzički program (r)
09.45 – Top shop
10.00 – Put kroz Liliput, dječiji  program
10.30 – Medvjedići dobra srca, dječiji  program
11.00 – Fragolanija, dječiji  program
11.30 – Životinjski atlas, dječiji  program
11.55 – Iz dana u dan..
12.00 – Vijesti
12.05 – Top  shop
12.20 – Iza zareza: Franjo Komarica  (r)
13.15 – Argumenti, informativni program (r)
14.45 –     Bestseller tv
15.00 – Liberty tv, informativni  program
15.30 – Naša snaga, informativni program
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
16.15 – Dijagnoza, informativni program
17.15 – U drugom planu, informativni program
18.00 – Najbolje sa sela, zabavno-dokumentarni program
18.45 – Tarih
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Još jedna priča o Pepeljugi, film
21.30 – Dani groma, film
23.30 – Mućke, humoristička serija
00.00 – Rasparčana  svijest, igrana serija
00.45 – Ulica, igrana  serija
01.45 – Mladi policajci, igrana serij
02.30 – Dnevnik2 (r)
03.00 – Dijagnoza, informativni program (r)
03.45 – Najbolje sa sela, zabavno-dokumentarni program (r)
04.30 –     U drugom planu, informativni program (r)
05.15 – Mućke, humoristička serija (r)
06.15 – Ljetne ljubavi, serijski program
06.45 – Pregled programa

Nedjelja:

NEDJELJA, 28.12. 2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan....
07.00 – Muzički Info Sat, muzičko-informativni program
08.00 – Na selu na sijelu, zabavno – dokumentarni program (r)
08.45 – Dijagnoza, informativni program (r)
09.45 – Top shop
10.00 – Obojeni svijet, dječiji program
10.45 – Medvjedići dobra srca, dječiji program
11.15 – Fragolanija
11.50 – Iz dana u dan...
12.00 – Vijesti
12.05 – Top shop
12.20 – U drugom planu, informativni program (r)
13.05 – Sport Klub, sportski program (r)
13.35 – Mozaik, iz kulture (r)
14.00 – Intervju, informativni  program (r)
14.45 – Bestseller Tv
15.00 – Pečat u vremenu, dokumentarni program
15.30 – Mućke, humoristička serija
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
16.15 – Nedjeljom  popodne, kulturno-zabavni program
18.00 – Svjetla pozornice, zabavno – muzički program
18.45 – Tarih
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Morska patrola, igrana serija
21.00 – Strijela, igrana serija
22.00 – Posljednji  provod, film
23.30 – Mućke, humoristička serija
00.00 – Rasparčana svijest, igrana serija
01.00 – Ulica, igrana serija
02.00 – Mladi policajci, igrana serija
02.45 – Dnevnik 2 (r)
03.15 – Svjetla pozornice, zabavno-muzički program (r)
04.00 – Nedjeljom popodne, kulturno-zabavni program (r)
05.45 – Skrivena kamera, zabavni program
06.15 – Ljetne ljubavi, serijski program
06.45 – Pregled programa

 

Zadnja izmjena ( Petak, 26 DECEMBAR 2014 22:35 )   Čitanja:394965
Baner

Vijesti

 

Asim Aljić v.d. načelnik općine Živinice

Općinsko vijeće Živinica izabralo je v.d. načelnika, nakon što je dosadašnji Hasan M...

 

Tuzlaci će gradsku vožnju plaćati elektronskim putem

 

Produžen rok ovjere zdravstvenih knjižica za RVI

Vlada je donijela Odluku o izmjeni Odluke o privremenom regulisanju ovjere zdravstvenih le...

 

Najveće površine zasijane pšenicom

 

Aanalizirane potrebe za socijalnim stanovanjem u TK

 

Zasijedala Općinska vijeća Čelića i Teočaka

Budžet općine Čelić za 2015. godinu iznosit će 2 miliona i 152 000 KM. Prema riječim...

 

Najava Otvorenog Novogodišnjeg Jutarnjeg programa "Dobro jutro TK"

  Posljednje ovogodišnje druženje za razliku od predhodnih tajaćemo punih pet sati. Ra...

Zanimljivosti

 

Nova godina na Copacabani

Tradicionalni pirotehnički šou 31. decembra na plaži Copacabana u Rio de Janeiru otvori...

 

Za praznike najviše odmaraju Rusi

 

U australijskim restoranima zabranjen ulaz muslimanima

 

Novinarstvo profesija koju treba napustiti na vrijeme u Crnoj Gori ili?!

"U istraživanju je sudjelovalo 35,7 posto novinara koji rade na televiziji, 29,3 posto ko...

 

Koje je najhladnije mjesto na svijetu?

 

Kakva je veza između margarina i plastike?

Članova : 47
Sadržaj : 24210
Web linkovi : 6
Broj posjeta : 16932203
Trenutno aktivnih Gostiju: 124