RTVTK

Petak
24 Okt
  • Prijava
  • Registration
    *
    *
    *
    *
    *
  • Traži
Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

TV PROGRAM

E-mail Ispis PDF

            Programska šema: Pregled programa Televizije Tuzlanskog kantona!    

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponedjeljak:

PONEDJELJAK, 20.10.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Dobro jutro TK, jutarnji program
10.00 – Za svaku bolest trava raste, obrazovni program
10.15 – Naše priče, dokumentarni program
10.45 – Top shop
11.00 – Ekspedicija, strani dokumentarni program (r)
12.00 – Vijesti
12.05 – Top shop
12.20 –     Strasti, serijski program  (r)
13.15 – Liberty Tv, informativni program (r)
13.45 – Poštar Pat, dječiji program
14.00 – Exkalibur, animirana serija
14.20 – Životinjski atlas, dječiji program
14.45 – Bestseller tv
15.05 – Ekspedicija, strani dokumentarni program
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
- - -    – Epp
16.30 – Strasti, serijski  program
17.15 – Aniela, igrana serija (r)
18.15 – Sport 7, sportski program
18.45 – Crtani film
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Aniela, igrana serija
20.55 – Epp
21.00 – Tribunal informativni program
21.30 – Mućke, humoristička serija
22.30 – Vijesti
22.40 – Neograničena brzina, film
00.30 – Glas Amerike, informativni program
01.00 – Dnevnik 2 (r)
01.30 – Sport 7, sportski program (r)
02.00 – Tribunal, informativni program (r)
02.30 –     Mućke, humoristička serija (r)
03.30 – Strasti, serijski program (r)
04.15 – Udarni talas, strani dokumentarni program (r)
05.00 – Portreti nacija, strani dokumentarni program
05.30 – Super stars, zabavni program
06.00 – Sestre Eliot, serijski program
06.45 – Pregled programa

Utorak:

UTORAK, 21.10.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Dobro jutro TK, jutarnji program
10.00 – Za svaku bolest trava raste, obrazovni  program
10.15 – Glas Amerike, informativni program (r)
10.45 – Top shop
11.00 – Ekspedicija, strani dokumentarni program (r)
12.00 – Vijesti
12.05 – Top shop
12.20 – Strasti, serijski program  (r)
13.15 – Sport 7, sportski  program (r)
13.45 – Poštar Pat, dječiji  program
14.00 – Exkalibur, animirana serija
14.20 – Životinjski atlas, dječiji program
14.45 – Bestseller tv
15.05 – Ekspedicija, strani dokumentarni program
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
- - -    – Epp
16.30 – Strasti, serijski program
17.15 – Aniela, igrana serija (r)
18.15 – Putokaz, obrazovni program
18.45 – Crtani film
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Aniela, igrana serija
20.55 – Epp
21.00 – Tragom uspješnih, informativni program
21.45 – Specijalni efekti, strani dokumentarni program
22.30 – Vijesti
22.40 – Prijateljstvo, film
00.30 – Glas Amerike, informativni program
01.00 – Dnevnik 2 (r)
01.30 – Putokaz, obrazovni  program (r)
02.00 – Aktuelno, informativni program (r)
02.45 – Specijalni efekti, strani dokumentarni program (r)
03.30 – Strasti, serijski  program (r)
04.15 – Udarni talas, strani dokumentarni program (r)
05.00 – Portreti nacija, strani dokumentarni program
06.00 – Super stars, zabavni program
06.00 – Sestre Eliot, serijski program
06.45 – Pregled programa

Srijeda:

SRIJEDA, 22.10.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Dobro jutro TK, jutarnji program
10.00 – Za svaku bolest trava raste, obrazovni program
10.15 – Glas Amerike, informativni program (r)
10.45 – Top shop
11.00 – Ekspedicija, strani dokumentarni program (r)
12.00 – Vijesti
12.05 – Top shop
12.20 – Strasti, serijski  program  (r)
13.15 – Putokaz, obrazovni  program (r)
13.45 – Poštar Pat, dječiji program
14.00 – Exkalibur, animirana serija
14.20 – Životinjski atlas, dječiji program
14.45 – Bestseller tv
15.05 – Ekspedicija, strani dokumentarni program
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
- - -    – Epp
16.30 – Strasti, serijski program
17.15 – Aniela, igrana serija (r)
18.15 – TV Justice, informativni program
18.45 – Crtani film
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Aniela, igrana serija
20.55 – Epp
21.00 – Pjesmom o Bosni, zabavno-muzički  program
22.30 – Vijesti
22.40 – Ne znam kako joj uspijeva, film
00.30 – Glas Amerike, informativni program
01.00 – Dnevnik 2 (r)
01.30 – Tv Justice, informativni program (r)
02.00 – Pjesmom o Bosni, zabavno-muzički program (r)
03.30 – Strasti, serijski  program (r)
04.15 – Udarni talas, strani dokumentarni program (r)
05.00 – Portreti nacija, strani dokumentarni program
05.30 – Super stars, zabavni program
06.00 – Sestre Eliot, serijski program
06.45 – Pregled programa

Četvrtak:

ČETVRTAK, 23.10.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Dobro jutro TK, jutarnji program
10.00 – Za svaku bolest trava raste, obrazovni program
10.15 – Glas Amerike, informativni program (r)
10.45 – Top shop
11.00 – Ekspedicija, strani dokumentarni program (r)
12.00 – Vijesti
12.05 – Top shop
12.20 – Strasti, serijski  program (r)
13.15 – Tv Justice, informativni program (r)
13.45 – Poštar Pat, dječiji  program
14.00 – Exkalibur, animirana serija
14.20 – Životinjski atlas, dječiji  program
14.45 – Bestseller tv
15.05 – Ekspedicija, strani dokumentarni program
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
- - -    – Epp
16.30 – Strasti, serijski  program
17.15 – Aniela, igrana serija (r)
18.15 – Hod vijekova, dokumentarni  program
18.45 – Crtani film
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Aniela, igrana serija
20.55 – Epp
21.00 – Aktuelno, informativni program
22.30 – Vijesti
22.40 – Samaritanac, film
00.30 – Glas Amerike, informativni program
01.00 – Dnevnik 2 (r)
01.30 – Hod vijekova, dokumentarni  program (r)
02.00 – Mućke, humoristička serija (r)
03.30 – Strasti, serijski  program (r)
04.15 – Udarni talas, strani dokumentarni program (r)
05.00 – Portreti nacija, strani dokumentarni program
05.30 – Super stars, zabavni program
06.00 – Sestre Eliot, serijski program
06.45 – Pregled programa

Petak:

PETAK, 24.10.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Dobro jutro TK, jutarnji program
10.00 – Za svaku bolest trava raste, obrazovni program
10.15 – Glas Amerike, informativni program (r)
10.45 – Top shop
11.00 – Ekspedicija, strani dokumentarni program (r)
12.00 – Vijesti
12.05 – Top  shop
12.20 – Strasti, serijski program (r)
13.15 – Hod vijekova, dokumentarni program (r)
13.45 – Poštar Pat, dječiji program
14.00 – Vjerski  program
14.45 – Bestseller tv
15.05 – Ekspedicija, strani dokumentarni program
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
- - -    – Epp
16.30 –     Strasti, serijski program
17.15 – Aniela, igrana serija (r)
18.15 – Sport klub, sportski program
18.45 – Crtani film
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Aniela, igrana serija
20.55 – Epp
21.00 – Koncertna arena, zabavno-muzički program
22.30 – Vijesti
22.40 – Optužena, film
00.30 – Glas Amerike, informativni program
01.00 – Dnevnik 2 (r)
01.30 – Sport klub, sportski program (r)
02.00 – Koncertna arena, zabavno-muzički  program (r)
03.30 – Strasti, serijski program (r)
04.15 – Udarni talas, strani dokumentarni program (r)
05.00 – Portreti nacija, strani dokumentarni program
05.30 – Super stars, zabavni program
06.00 – Sestre Eliot, serijski program
06.45 – Pregled programa

Subota:

SUBOTA, 18.10.2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan...
07.00 – Muzički Info Sat, muzičko-informativni program
08.00 – Glas Amerike, informativni program (r)
08.30 – Pjesmom o Bosni, zabavno-muzički program (r)
09.45 – Top shop
10.00 – Put kroz Liliput, dječiji  program
10.30 – Medvjedići dobra srca, dječiji  program
11.00 – Fragolanija, dječiji  program
11.30 – Životinjski atlas, dječiji  program
11.55 – Iz dana u dan..
12.00 – Vijesti
12.05 – Top  shop
12.20 – Tragom uspješnih, informativni program (r)
13.15 – Koncertna arena, zabavno-dokumentarni program
14.45 –     Bestseller tv
15.00 – Sport klub, sportski program (r)
15.30 – Liberty tv, informativni  program
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
16.15 – Intervju, informativni program
17.00 – Bosanska mudrost, informativni program
18.00 – Na selu na sijelu, zabavno-dokumentarni program
18.45 – Crtani film
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Dva smo svijeta različita, humoristička serija
21.00 – Optužena, film
22.40 – Ubistvo po brojevima, film
00.15 – Krajnja sila, igrana serija
01.00 – Rasparčana svijest, igrana  serija
02.00 – Mladi policajci, igrana serij
02.45 – Dnevnik2 (r)
03.15 – Intervju, informativni program (r)
04.00 – Na selu na sijelu, zabavno-dokumentarni program
04.45 – Bosanska mudrost, informativno-obrazovni program (r)
05.30 – Fatalne žene, zabavni program
06.00 – Amor Latino, serijski program
06.45 – Pregled programa

Nedjelja:

NEDJELJA, 19.10. 2014:
06.45 – Najava programa
06.50 – Iz dana u dan....
07.00 – Muzički Info Sat, muzičko-informativni program
08.00 – Na selu na sijelu, zabavno – dokumentarni program (r)
08.45 – Naše priče, dokumentarni program
09.15 – Kako to oni rade, strani dokumentarni program
09.45 – Top shop
10.00 – Obojeni svijet, dječiji program
10.45 – Medvjedići dobra srca, dječiji program
11.15 – Fragolanija
11.50 – Iz dana u dan...
12.00 – Vijesti
12.05 – Top shop
12.20 – Bosanska mudrost, informativno-obrazovni program (r)
13.05 – Zauvijek mlad, film (r)
14.45 – Bestseller Tv
15.00 – Pečat u vremenu, dokumentarni program
15.30 – Mućke, humoristička serija
15.55 – Pregled programa
16.00 – Dnevnik 1
16.15 – Marvinova soba, film
18.00 – Svjetla pozornice, zabavno – muzički program
18.45 – Crtani film
18.50 – Epp
19.00 – Dnevnik 2
19.30 – Top shop
19.45 – Bestseller tv
- - -    – Epp
20.00 – Dva smo svijeta različita, humoristička serija
21.00 – Čarobne hlače 2, film
23.00 – Striptiz, film
00.15 – Krajnja sila, igrana serija
01.15 – Rasparčana svijest, igrana serija
02.00 – Mladi policajci, igrana serija
02.45 – Dnevnik 2 (r)
03.15 – Svjetla pozornice, zabavno-muzički program
04.00 – Diskaverijev atlas, strani dokumentarni program
05.30 – Fatalne žene, zabavni program
06.00 – Amor Latino, serijski program
06.45 – Pregled programa
 

Zadnja izmjena ( Petak, 17 OKTOBAR 2014 20:49 )   Čitanja:381804
Baner

Vijesti

 

Uskoro rezultati konkursa Općine Tuzla za dodjelu pomoći stradalima od poplava

 

Eko zeleni TK ukazali na ekološke prioritete i najavili obilježavanje Međunarodnog dana planina

Predstavnici ekološkog saveza "Eko zeleni" TK, na press konferenciji su ukazali na ekolo...

 

Nepogode otežele posao deminerima

Deminiranje je težak i zahtjevan posao. U praksi deminiranje izgleda kao spor proces i pr...

 

I dalje alarmantno u Doboj Istoku

Svaka nova kiša stvara strah kod građana Tuzlanskog kantona. Prema podacima iz Kantonal...

 

Zapošljavanje u Liberiji???

Odjeknula je Tuzlanskim kantonom vijest da je američka kompanija koja radno angažira civ...

 

Dom zdravlja Tuzla obilježava 91. rođendan

Do kraja godine Dom zdravlja Tuzla očekuje završetak projekta informatizacije i uvođenj...

 

FOTO: Sinoć izbio požar u podrumu zgrade na Slatini

Prema informacijama koje smo dobili, grupa, kako ih nazivaju stanari ''sumnjivih osoba'' z...

Zanimljivosti

 

Od svih hladno prešanih ulja, konopljino je najbolji „čistač“ organizma.

To je jedino biljno ulje koje sadrži idealan omjer omega 3 i omega 6 nezasićenih masnih ...

 

Pogledajte 3D štampanje predmeta od stakla u pustinji pomoću Sunca

alt=""

 

Ženska viagra bi mogla uzrokovati društveni raskol

Do 2015. godine, tvrtka imena Emotional Brain pustit će u prodaju magični lijek, kojeg s...

 

Magična aleja iz Game Of Thrones zaista postoji u Sjevernoj Irskoj

Ako ste fan serije Game Of Thrones, a vjerovatno jeste, sjećate li se magične aleje u pr...

 

Najveći ovisnici o kafi su novinari

 

10 razloga zašto djeca treba da izađu na kišu

1. Zato što djeci kiša ne smeta. Znate li ijedno dijete koje bi odbilo odlazak u park zb...
Članova : 46
Sadržaj : 23080
Web linkovi : 6
Broj posjeta : 15393499
Trenutno aktivnih Gostiju: 381 i Članova: 2